Bez kategorii

Co to są bransoletki celebrytki i jak je nosić?

Rynek biżuteryjny jest niezwykle bogaty i oferuje dodatki na każdą okazję, dopasowane do różnych stylów i gustów.

Jednym z najgorętszych, biżuteryjnych trendów ostatnich sezonów są bransoletki celebrytki. Przybliżamy, czym są i do jakich stylizacji pasują!

Czym są bransoletki celebrytki?

Bransoletki celebrytki, jak sama nazwa wskazuje, mają swoje korzenie w modzie gwiazd. To właśnie celebrytki wypromowały ten rodzaj biżuterii. Jak wyglądają takie bransoletki? Ich cechy charakterystyczne to cienki łańcuszek i zawieszki – jedna bądź kilka. Celebrytki są przeważnie złote bądź srebrne, można jednak też spotkać modele, które zamiast łańcuszka mają cienki, kolorowy sznureczek.

Jakie zawieszki przeważnie zdobią bransoletki celebrytki? Do najpopularniejszych wzorów ostatnich sezonów zalicza się serce, symbol nieskończoności, pióra, liście, wzory geometryczne (koła, trójkąty), znaki zodiaku. Możliwości jest wiele – bez trudu znajdziesz więc zawieszkę, dopasowaną do swojego gustu, która pomoże Ci wyrazić siebie!

Co to są bransoletki celebrytki i jak je nosić?

Do jakich stylizacji pasują bransoletki celebrytki?

Prosta forma, minimalizm i szeroki wybór modeli – to wyróżnia bransoletki celebrytki. Nie będzie więc przesadą stwierdzenie, że pasują one praktycznie do wszystkiego! Celebrytki możesz nosić zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. To prawdziwy, biżuteryjny evergreen – dlatego też warto w niego zainwestować! Bransoletka celebrytka będzie doskonale pasować do kreacji biznesowych i business casual – to jeden z najbezpieczniejszych wyborów, jeśli chodzi o biżuterię noszoną do pracy. Swojej ulubionej celebrytki nie musisz jednak zdejmować po wyjściu z biura – będzie pasować również do kreacji na imprezę czy eleganckiego stroju. Nie przytłacza stylizacji, lecz podkreśla jej charakter. Do tego doskonale komponuje się z biżuterią w różnym stylu – bez problemu możesz zestawić celebrytkę z wyrazistymi kolczykami czy bogato zdobionym pierścionkiem. Eksperymentuj z różnymi zestawieniami i baw się modą – bransoletka celebrytka nadaje się do tego idealnie!