Uniwersalny pawilon do jako domek na działce lub warsztat

Kiedy potrzebujemy małego domku na działkę, z pewnością dobrym pomysłem będzie niewielki pawilon, wykonany będzie z płyt.

Najczęściej będą to płyty wykonane z blachy warstwowej, można także użyć różnego rodzaju płyty z tworzyw. Możliwe jest także zastosowanie ocieplenia w tym przypadku możemy wybierać spośród szerokiej gamy kolorystycznej. Oczywiście możemy dostosować okna, drzwi. Wielkość oczywiście będzie zależała od powierzchni jaką dysponujemy. Dobrym pomysłem na wykorzystanie tego rodzaju pawilonu może być dodatkowy warsztat, jeżeli potrzebujemy dodatkowej powierzchni naszej działce, a nie chcemy budować garażu murowanego. Wówczas pawilon z płyty warstwowej bardzo dobrze się sprawdzi. Posiada on wiele zalet przede wszystkim jest to cena, w porównaniu z magazynkiem czy też garażem murowanym będzie on znacznie tańszy.
 

Uniwersalny pawilon do jako domek na działce lub warsztat

Ponadto nie potrzebuje różnego rodzaju pozwoleń na budowę, zatem nie musimy załatwiać tutaj uciążliwych formalności.

W zależności od potrzeb możemy wstawić standardowe drzwi o szerokości 90 cm, lub też wstawić typowe drzwi garażowe dwuskrzydłowe, może to być także dobry pomysł na dodatkowy garaż na samochód. Oczywiście istnieje tutaj wiele różnych możliwości jeżeli chodzi o wyposażenie, możemy oczywiście doprowadzić media, prąd czy wodę. Posłuży zatem doskonale jako tymczasowy budynek mieszkalny, jeżeli potrzebujemy miejsca dla naszych pracowników na terenie budowy, z pewnością pawilon będzie świetnym rozwiązaniem. Możliwe jest wykonanie w środku łazienki, czy też małej kuchni. Wbrew pozorom nie muszą być to w małe pawilony, przykładowo może być to pawilon o wielkości 6 na 3 m, co daje 18 m2, zdecydowanie wystarczy to dla jednej czy dwóch osób dla tymczasowego zamieszkania. Firma w której zamawiamy tego rodzaju rozwiązanie może dostarczyć nam gotowy pawilon na miejsce, lub też złożyć z prefabrykatów. Jest to bardzo szybkie rozwiązanie, dzięki temu możemy zyskać łatwo dodatkową powierzchnię. Oczywiście mogą one posłużyć jako domy mieszkalne z płyty warstwowej, mogą być dodatkowo ocieplone, można wykorzystać tutaj watę ocieplającą, lub też piankę. Dzięki temu możemy także mieszkać w okresie jesienno-zimowym, przy zastosowaniu dodatkowego ogrzewania.