Bez kategorii

Jak się odpowiednio ubierać jeśli nosisz duży rozmiar ubrań

Jeśli jesteś puszysta i chcesz ukryć swój brzuch lub obszerne biodra, ale nadal wyglądać stylowo i elegancko, nie musisz wcale zakładać zbyt obszernych i luźnych ubrań.

Właśnie nie poleca się osobom puszystym noszenia zbyt dużych ubrań, ponieważ optycznie pogrubiają one sylwetkę i sprawiają, że wygląda ona na ciężką. Wiele kobiet doświadcza przyrostu masy ciała na brzuchach, zwłaszcza po 40 roku życia i w okresie menopauzy.

Jak się odpowiednio ubierać jeśli nosisz duży rozmiar ubrań

Eleganckie i stylowe ubrania dla kobiet puszystych na każdą okazję

Z wiekiem twoja talia może zniknąć, nabierać ciała i zaczniesz rozwijać więcej cech kształtu ciała jabłka. Jeśli próbujesz zakryć brzuch, możesz łatwo zrobić coś odwrotnego i sprawić, że będziesz wyglądać na większą niż w rzeczywistości. Na szczęście jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby ukryć swój brzuch, optycznie wyszczuplić sylwetkę, ale nadal wyglądać pięknie, kobieco i stylowo wybierając ubrania odpowiednie dla kobiet puszystych. Jest wiele wskazówek, jak ukryć brzuch za pomocą odpowiednich ubrań, a znajdziesz je w sklepach z ubraniami dla kobiet puszystych i na blogach. W chłodniejsze miesiące łatwiej jest ukryć brzuch, kiedy naturalne jest dodanie wielu pięknych warstw, które również tworzą długie, eleganckie linie.

W podobny sposób można ubierać się w cieplejsze miesiące, jednak warstwy będą z cienkich materiałów. Nadal możesz wybrać drapowane, asymetryczne style, kopertowe sweterki, w których możesz zmienić pasek, aby uzyskać najbardziej pochlebny efekt, lub długie swetry rozpinane i lżejsze narzutki czy poncho, aby uzyskać efekt wydłużenia sylwetki. W cieplejszych miesiącach i na specjalne okazje nie rezygnuj również z sukienek czy bluzek lub spódnic. Pamiętaj, aby nie były one zbyt obfite, wybieraj raczej modele o linii A oraz ołówkowe.

Wiele rodzajów ubrań odpowiednich dla kobiet puszystych można zakupić na stronie https://fenii.pl/. W sklepach z ubraniami dla kobiet plus size znajdziemy bluzki, spódnice, sukienki, spodnie, żakiety czy dżinsy i bieliznę, które są odpowiednie dla tego typu sylwetki.