Bez kategorii

Stawki i powody – co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu

Ubezpieczenie nie jest luksusem, na który niektórzy ludzie mogą sobie pozwolić; jest to konieczność, bez której nikt nie powinien być.

W zależności od Twoich potrzeb, niektóre firmy nie pomogą Ci, jeśli nie jesteś ubezpieczony. Ten artykuł nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o uzyskaniu odpowiedniego ubezpieczenia.Może to być oczywiste, ale ktoś musi to tam opublikować. Jeśli chodzi o ubezpieczenie, po prostu powiedz prawdę! Słyszałem historię o facecie, który miał rozbitą przednią szybę, który nie zgłosił tego swojej firmie ubezpieczeniowej przez dwa tygodnie. W ciągu tych dwóch tygodni zmienił swoją polisę tak, aby obejmowała zerową franszyzę, aby nic go nie kosztowało, aby to naprawić. Lo i oto ubezpieczenie odkryte! Czy potrafisz odgadnąć, gdzie on teraz jest?Aby upewnić się, że Twoje ubezpieczenie zapewnia ochronę, za którą płacisz, upewnij się, że rozmawiasz ze swoim agentem podczas dokonywania dużych zakupów. Większość polis ma ograniczenia dotyczące pojedynczego elementu. Jeśli kupisz nowy pierścionek o wartości 5000 USD, być może będziesz musiał dodać adnotację, aby w pełni go pokryć.Skontaktuj się z organizacjami, do których należysz, i dowiedz się, czy mają one powiązania z jakimikolwiek firmami ubezpieczeniowymi, aby uzyskać zniżkę. Na przykład organizacje zawodowe i grupy absolwentów czasami współpracują z określoną firmą ubezpieczeniową, aby oferować zniżki swoim członkom. Może to przynieść Ci oszczędności.Uzyskaj ubezpieczenie samochodu i właściciela domu od tej samej firmy ubezpieczeniowej. Gdy to zrobisz, uzyskasz lepszą ofertę na obie polisy, niż gdybyś kupił każdą polisę osobno. Stawki i powody – co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu

Pomoże to również w zbudowaniu lepszych relacji z agentem, co może się przydać, jeśli wydarzy się coś, co wymaga skorzystania ze swojej polisy.Znajdź polisę ubezpieczeniową dla zwierząt, która obejmuje wiele różnych problemów.

Szeroki zasięg jest najważniejszy w przypadku recept, opieki dentystycznej i problemów z alergią. Jeśli nie masz tego rodzaju polisy, spodziewaj się, że zapłacisz dużo więcej niż to konieczne, zwłaszcza gdy twoje zwierzę zaczyna się starzeć.Poszukaj towarzystwa ubezpieczeniowego dla zwierząt domowych, które nie ma klauzuli o „maksymalnym zasiłku dożywotnim”. Klauzule te zasadniczo oznaczają, że zapłacą tylko określoną kwotę za przedmiot polisy przez całe życie twojego zwierzaka. Po osiągnięciu tego limitu reszta kosztów zależy od Ciebie.Rozważ dodanie dodatkowego ubezpieczenia do polisy, którą zapewnia Twoja praca. Ubezpieczenie grupowe nie przenosi się z Tobą, jeśli zmienisz pracę. W dzisiejszych czasach większość ludzi nie pozostaje w tej samej firmie aż do emerytury, więc polisa ubezpieczeniowa związana z twoją pracą nie jest tak przydatna, jak kiedyś. Upewnij się i posiadaj własne ubezpieczenie, które nie jest związane z konkretnym pracodawcą.Jeśli już zawiązałeś węzeł, dodaj swojego współmałżonka do swojej polisy ubezpieczeniowej. Podobnie jak nastolatka jest obciążona wyższą opłatą, ponieważ uważa się ją za ryzykowną, małżeństwo jest oznaką stabilności i ogólnie zobaczysz, że twoja stawka spada. Upewnij się i skontaktuj się z obiema firmami ubezpieczeniowymi, aby zobaczyć, kto zaoferuje lepszą ofertę.Kiedy kłócisz się z firmą ubezpieczeniową w sprawie sporu o roszczenia, nigdy nie zapominaj, że przyjazny przedstawiciel firmy, który z tobą rozmawia, nie jest twoim przyjacielem. Jest specjalistą ds. obsługi klienta, przeszkolonym, aby zapewnić Ci spokój i dbać o interesy swojego pracodawcy. Szanuj ich, ale nie oczekuj, że staną po twojej stronie przeciwko ich firmie.Na początku artykułu widziałeś, jak ważne jest posiadanie ubezpieczenia. To nie jest coś, bez czego powinieneś się obejść i musisz znać się na różnych typach. Ten artykuł zawierał wiele porad dotyczących ubezpieczenia, a teraz nadszedł czas, aby dobrze je wykorzystać.