Wskaźniki do masażu, które sprawią, że będziesz zawodowcem

Nie chcesz wiedzieć, jak wykonać lepszy masaż? Będziesz zaskoczony, że nie są potrzebne żadne duże zmiany, aby tak się stało.

Zamiast tego przekonasz się, że delikatne techniki i krótkie wskazówki doprowadzą Cię do punktu, w którym dajesz ludziom wspaniałe masaże.Kiedy szukasz specjalisty od masażu, upewnij się, że ma odpowiednią licencję. Licencjonowani terapeuci przeszli rygorystyczne szkolenie i są w stanie lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Praca z jedną z tych osób oznacza, że ​​powinny one mieć większą wiedzę niż osoba bez licencji.Wykorzystaj w pełni swój masaż, pijąc dużo wody. Czemu? Ponieważ dobry masaż pobudza krążenie, ale woda jest potrzebna do wypłukania toksyn z organizmu. Nawilżenie przed masażem sprawia, że ​​krew jest mniej spowolniona, co ułatwia masażystce usunięcie nadmiaru kwasu mlekowego z mięśni. Utrzymywanie odpowiedniego nawodnienia pomaga organizmowi w przetwarzaniu i eliminowaniu tych toksyn.Masaże szwedzkie są najczęściej oferowanym rodzajem masażu. Niektórzy uważają to za podstawowy masaż. Pociągnięcia są długie i gładkie, wykonywane ruchem ugniatania, zazwyczaj w kółko. Masażystka zwykle używa oleju podczas procesu. Nie jest to zbyt rygorystyczne i całkiem przyjemne.Poproś swoich klientów, aby ogolili się przed masażem, aby Twoje dłonie łatwiej przesuwały się po skórze. Wskaźniki do masażu, które sprawią, że będziesz zawodowcem

Jest to pomocne, ponieważ zapewnia gładką powierzchnię roboczą, szczególnie jeśli chcesz użyć oleju.

Twoje dłonie będą ślizgać się płynniej, a to pomoże w odczuwaniu przyjemności podczas masażu.Jeśli masz tendencję do silnego napięcia mięśni, ale nie lubisz rygorystycznego masażu, najlepszym wyborem może być masaż gorącymi kamieniami. Kamienie, które są gładkie, są rozgrzewane, a następnie nakładane na określone partie ciała. To rozgrzewa mięśnie i tkanki, uwalniając napięcie i stłumioną energię.Podczas masowania kogoś, otwórz palce, aby móc dokładniej określić obszar, który masujesz. Pomaga to rozluźnić mięśnie i jest również świetną techniką, jeśli planujesz wykonać głęboki masaż tkanek. Po masażu w ten sposób zamknij ręce i użyj dłoni.Jeśli wykonujesz romantyczny masaż swojemu partnerowi, rozważ rozświetlenie pokoju świecami. Świece zapewniają odpowiednią ilość światła, dzięki czemu możesz zobaczyć, co robisz, jednocześnie pozwalając partnerowi się zrelaksować. Są również bardzo romantyczne i mogą wpłynąć na uczucie, które próbujesz stworzyć w tej chwili.Jeśli lubisz ćwiczyć, powinieneś spróbować masować mięśnie przed i po ćwiczeniach. Powinieneś okładać mięśnie pięściami, aby poprawić krążenie przed treningiem i delikatnie masować mięśnie po treningu, aby przyspieszyć proces regeneracji. Upewnij się, że rozciągasz się po masażu.Kiedy planujesz zarezerwować wizytę na masaż, zadzwoń do kilku lokalnych spa i zapytaj, co mają do zaoferowania. Może się okazać, że zapewniają styl masażu, który chciałbyś wypróbować, lub że nie oferują starego trybu gotowości, z którego wolisz korzystać.Spróbuj użyć własnej wizualizacji podczas masażu. Zamknij oczy i wyobraź sobie siebie w ulubionym miejscu, w otoczeniu ludzi, których kochasz. Weź wszystko, co kochasz w otoczeniu i przenieś to na uczucia w swoim ciele. Może to poprawić Twoje doznania podczas masażu i sprawić, że poczujesz się dobrze wypoczęty.Czy teraz czujesz, że nadszedł czas, aby dać ukochanej osobie najlepszy masaż? Zabierz ze sobą to, czego się nauczyłeś, abyś mógł to wykorzystać i dalej poszerzać swoją wiedzę. Teraz już wiesz, jak wykonać znacznie lepszy masaż, więc spraw, aby tak się stało!