5 najpopularniejszych zabiegów anti-aging

Dostrzegasz coraz mocniej zarysowujące się zmarszczki wokół oczu i ust? Twoja twarz jest poszarzała, sucha i pozbawiona blasku? A może szukasz zabiegów, które pozwolą możliwie najdłużej zachować młody i atrakcyjny wygląd? Poznaj zatem 5 najpopularniejszych zabiegów anti-aging!

Prężnie rozwijająca się medycyna estetyczna potrafi skutecznie spowolnić procesy starzenia, a nawet odwrócić ich negatywne skutki. Zabiegi, które w ostatnim czasie wiodą prym, określane są mianem anti-aging. Do tej grupy zalicza się kuracje profilaktyczne, pozwalające pacjentom dłużej cieszyć się gładką, jędrną i napiętą skórą, jak również terapie, dzięki którym mogą odmłodzić się o kilka lat. Te ostatnie pomagają przywrócić cerze dawną elastyczność i blask, a także zredukować zmarszczki czy wyostrzyć owal twarzy. Na jakie konkretnie zabiegi warto postawić?

SonoQueen – królowa liftingu

SonoQueen to niechirurgiczna metoda, za pomocą której można uzyskać spektakularne efekty w postaci liftingu. Wyostrzone rysy twarzy, poprawa gęstości, napięcia oraz elastyczności skóry – to tylko nieliczne rezultaty zabiegu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii HIFU. Urządzenie wykorzystuje skoncentrowaną energię fal ultradźwiękowych, które wnikają do najgłębszych warstw naskórka. Tym samym pobudza fibroblasty (komórki skóry) do intensywnych procesów regeneracyjnych m.in. do produkcji kolagenu i elastyny, czyli substancji odpowiadających za młody wygląd oraz jędrną i napiętą skórę. Co więcej, zabieg jest całkowicie bezpieczny i małoinwazyjny, dzięki czemu po wykonanym liftingu można szybko wrócić do codziennych obowiązków.

Zabieg SonoQueen jest przeznaczony dla osób posiadających wiotką skórę lub chcących ją ujędrnić. Poleca się go wszystkim tym, którzy pragną wyostrzyć owal twarzy, zlikwidować drugi podbródek, unieść opadające powieki czy zredukować zmarszczki. Więcej o zaletach zabiegu przeczytasz tutaj: https://klinikakrajewski.pl/oferta/technologie/hi-tech/sonoqueen/

Laser PicoSure – laser do zadań specjalnych

To niezwykle skuteczny, a przy tym bezpieczny, zabieg wykorzystujący wiązkę lasera, która wnika do głębokich warstw skóry i inicjuje silne procesy regeneracyjne. Ultrakrótkie i precyzyjne impulsy pobudzają organizm do produkcji kolagenu i elastyny, a jednocześnie prowadzą do przebudowania  istniejącej sieci włókien, które odpowiadają za napięcie skóry. Laser nie wywołuje efektu termicznego, a przy tym jest niezwykle precyzyjny i delikatny dla otaczających tkanek.

Zabieg pomaga skutecznie walczyć nie tylko z brakiem jędrności czy elastyczności, ale i zmarszczkami, przebarwieniami czy bliznami potrądzikowymi, zapewniając spektakularne efekty.

Mezoterpia Neauvia Organic Hydro Deluxe – niezawodna w walce z oznakami starzenia

Innowacyjny zabieg, który przynosi szybkie i zadowalające efekty w postaci gładkiej, jędrnej, napiętej i dogłębnie nawilżonej skóry. Mezoterapia polega na zaaplikowaniu do naskórka, przy pomocy iniekcji, produktów odżywczych i leczniczych, które stymulują organizm do regeneracji. W przypadku Neauvia Organic Hydro Deluxe podawany jest kwas hialuronowy w najczystszej postaci, który  zapewnia biorewitalizację skóry, wypełniając i wygładzając zmarszczki. Co więcej, gwarantuje jej gładkość, jędrność oraz naturalny blask.

Termolifting Palomar Max IR – skuteczny w walce z wiotką skórą

Wiotka i pozbawiona jędrności oraz witalności skóra to problem wielu osób. Walczą z nią nie tylko pacjenci skarżący się na upływ czasu, ale nierzadko również ci, który stracili wiele kilogramów w krótkim czasie. Tu z pomocą przychodzi thermolifting, który dzięki wykorzystaniu światła podczerwonego oraz podgrzaniu tkanki daje rewelacyjne efekty w postaci napiętej i jędrnej skóry. Światło wnika bowiem w głąb naskórka, doprowadzając do skrócenia rozciągniętych włókien kolagenowych, a także pobudza organizm do zainicjowania procesów regeneracyjnych, w tym produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny.

Geneo – zabieg o błyskawicznych efektach

Geneo+ to zabieg, który określany jest mianem bankietowego. Nie bez powodu, bowiem dzięki niemu można uzyskać szybkie i zadowalające efekty w postaci odżywionej, ujędrnionej, wygładzonej oraz pełnej naturalnego blasku skóry. To tak naprawdę zabieg 3w1. Polega na dokładnym złuszczeniu i oczyszczeniu naskórka, następnie odżywieniu (witaminowe ampułki dobiera się indywidualnie do potrzeb) oraz dotlenieniu skóry. Kompleksowa pielęgnacja zapewnia rewelacyjne efekty; cera jest naturalnie rozświetlona, nawilżona oraz aksamitna w dotyku. Co więcej, zmarszczki są wyraźnie wygładzone, a skóra jędrna i napięta. Zabieg z wykorzystaniem technologii Geneo przeprowadzisz np. w Klinice Krajewski