Porady dla firm dotkniętych epidemia koronawirusa – także telefonicznie i online

Poważne problemy z działalnością wynikające z epidemii koronawirusa oraz z nałożonych restrykcji powodują, że obecnie coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z kompleksowej pomocy prawnej w tym zakresie.

Teraz można otrzymać ją również telefonicznie i online.

Zamknięcie wielu działalności na skutek rozwoju SARS-CoV-2 oraz wywołanej przez wirusa choroby COVID-19 stało się dla wielu przedsiębiorców czasem próby. Brak dochodów, ale również problemy z wywiązywaniem się z umów, narastające zadłużenia – to wszystko spowodowało, że pojawiło się duże zapotrzebowanie na usługi prawne dla firm dotkniętych obecnym kryzysem.

Jaką pomoc prawną można otrzymać?

W związku z poszukiwaniem pomocy w ramach spraw będących efektem epidemii wiele kancelarii prawnych – adwokackich i radcowskich – zaczęło oferować swoim klientom kompleksową pomoc prawną. Korzystają z niej zarówno mikro i małe firmy, jak i znacznie większe od nich korporacje, które także znajdują się w trudnej sytuacji.

Wsparcie jest dostępne w wielu dziedzinach prawa, które dotykają przedsiębiorców, między innymi w ramach prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa administracyjnego, aby wspomnieć tylko o kilku z nich.

Porady dla firm dotkniętych epidemia koronawirusa – także telefonicznie i online

Pomoc prawna dla firm dotkniętych kryzysem obejmuje usługi jak:

– poradnictwo prawne – udzielanie porad prawnych dotyczących sytuacji firmy
– sporządzanie dokumentów – pism jak wnioski, pozwy, umowy, wezwania i inne
– reprezentowanie przed urzędami – dzięki tej usłudze firma może uzyskać wsparcie w kontaktach z urzędami jak Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych
– reprezentowanie przed sądami – w sprawach będących wynikiem obecnej sytuacji epidemicznej i nie tylko
– uczestnictwo w negocjacjach, mediacjach – reprezentowanie firmy w tych sprawach, by uzyskać satysfakcjonujący efekt między stronami

Usługi prawne również telefonicznie i online

Aktualnie pomoc prawna dla firm dotkniętych epidemią wirusa SARS-CoV-2 jest także dostępna telefonicznie i internetowo, czyli bez potrzeby udawania się do kancelarii.

Oferty jak kancelaria koronawirus warszawa można znaleźć już teraz online i skorzystać z fachowej pomocy bez wychodzenia z biura.