Tradycyjne kosmetyki nie mają takiego działania jak produkty profesjonalne

W zwykłych produktach do pielęgnacji skóry, które kupimy w każdej drogerii czy sklepie, rzadko brane jest pod uwagę pH produktu.

To jest naprawdę ważne, ponieważ nasza skóra będzie funkcjonować w pełni, gdy jej naturalne pH wynosi od 4,5 do 5,5. Zwykłe kosmetyki często nie uwzględniają pH i pozostawiają skórę w stanie zasadowym, co pozwoli bakteriom i wolnym rodnikom powodować problemy z cerą i przyspieszać proces starzenia.

Tradycyjne kosmetyki nie mają takiego działania jak produkty profesjonalne

Kosmetyki Purles przedłużające efekty zabiegów estetycznych

Estetycy kosmetyczni zajmujący się pielęgnacją i zabiegami poprawiającymi wygląd skóry rozumieją znaczenie równowagi pH i podejmują kroki w celu zapewnienia integralności funkcji ochronnych skóry, stosując składniki o odpowiednim pH do oferowanych w gabinetach kosmetycznych zabiegów. Z pewnością polecą również klientom odpowiednie kosmetyki marki Purles do pielęgnacji cery po takich zabiegach. Jeśli kupisz profesjonalne produkty do pielęgnacji skóry, być może zapłacisz trochę więcej ich jakość i składniki aktywne, ale z pewnością zobaczyć rezultaty ich działania.

Produkty profesjonalne do pielęgnacji skóry często nie kosztują więcej, niż tradycyjne kosmetyki dostępne w sklepach i drogeriach, a reklamowanych przez znane osobistości. Jednak skuteczność produktów profesjonalnych jest nieporównywalnie lepsza, niż kosmetyków kupowanych na co dzień. W rzeczywistości tego typu zaawansowane kosmetyki pielęgnacyjne twarz po zabiegach medycyny estetycznej Purles są bardziej opłacalne, ponieważ zawierają wyższy procent składników aktywnych, które przyniosą korzyści twojej skórze, a ich wielkość molekularna faktycznie wniknie w skórę. Ze względu na wyższy procent składników aktywnych można ich używać mniej i uzyskać spodziewane wyniki.

Najlepsze dla zdrowia i przyszłości twojej skóry są profesjonalne produkty purles i codzienne ich używanie. To inwestycja w twój przyszły wygląd i zdrowie twojej skóry po zabiegach kosmetycznych, które przedłużają ich efekty.