Bez kategorii

Zarządzanie domową firmą i rodziną

Czy pamiętasz, dlaczego zacząłeś swój biznes w domu? Szukałeś ton informacji i uważałeś się za eksperta.

Minęło dużo czasu i teraz powinieneś odświeżyć swoją pamięć. Zacznij od informacji tutaj, aby ponownie dostać się pod siebie.Tworzenie firmy w domu jest zabawne, ale trudne do zrobienia. Rozpoczęcie działalności w domu wymaga znalezienia swojej niszy rynkowej. Może to być prawie wszystko, ale musisz to dokładnie zrozumieć. Poświęć dużo badań temu procesowi, zanim zainwestujesz duże środki w swoje zasoby. Upewnij się, że łączysz się również z innymi, którzy stworzyli udane firmy domowe.Otwarcie konta czekowego, które jest przeznaczone tylko dla Twojej firmy, pomoże Ci śledzić, ile wydajesz. Korzystaj z firmowego konta rozliczeniowego do wszystkich zakupów biznesowych. Ułatwia to śledzenie transakcji Twojej firmy. Oprócz konta czekowego będziesz potrzebować karty kredytowej przeznaczonej wyłącznie dla firmy, na przykład zakupów, których nie możesz dokonać za pomocą czeku.Jak w przypadku każdego innego przedsięwzięcia biznesowego, budując biznes w domu, musisz pielęgnować swoje wewnętrzne sieci. Często ludzie nie doceniają siły sieci. Zidentyfikuj swoją sieć kluczowych współpracowników i mentorów, z którymi zbudowałeś trwałe relacje. Ta wewnętrzna sieć może być doskonałym źródłem wsparcia, wskazówek i pomocy podczas rozwijania swojego domowego biznesu. Pamiętaj, że osoby z twojej sieci wewnętrznej również mają swoją własną sieć wewnętrzną; więc posiadanie wewnętrznej sieci składającej się z siedmiu osób, z których każda ma sieć siedmiu osób, powoduje wykładniczy wzrost Twojej sieci.Ważne jest, aby wszyscy właściciele firm domowych mieli plan tworzenia kopii zapasowych, listę kroków, które należy podjąć w przypadku, gdy coś nie pójdzie zgodnie z planem. Zarządzanie domową firmą i rodziną

Co zrobisz, jeśli stracisz głównego klienta? Jak tworzysz kopię zapasową swoich danych? Przygotowanie na najgorsze pomoże chronić Twoją firmę.Znajdź lokalną grupę skoncentrowaną na prowadzeniu działalności gospodarczej w domu.

Dołącz do tej grupy i uczestnicz w jej działaniach. Zapewnia to sieć kontaktów poza domem do interakcji, a także pulę potencjalnych kontaktów lub zasobów, jeśli potrzebujesz porady lub wsparcia. Często w tych grupach występują prelegenci lub wydarzenia zbudowane wokół kwestii związanych z domowym biznesem. Tak więc inwestycja czasu jest tego warta!Prowadząc domową firmę motoryzacyjną, ważne jest, aby wziąć tylko taką liczbę zadań, z którymi możesz sobie poradzić. Weź pod uwagę ilość miejsca, jakie posiadasz, posiadane narzędzia i oczywiście ilość czasu, którą masz! Jeśli przytłoczysz się zbyt wieloma zadaniami do wykonania, możesz się zmęczyć.Poświęć czas na nawiązywanie kontaktów i reklamowanie. To, że pracujesz w domu, nie oznacza, że ​​nie potrzebujesz kontaktów biznesowych. Zaplanuj spotkania poza domem, aby uciec i poznaj innych w swojej dziedzinie. Wykorzystywanie wydarzeń networkingowych i marketingowych to świetny sposób na budowanie sieci.Aby mieć udany biznes w domu, bardzo ważne jest, aby zanotować wszystkie wydatki, za które płacisz. Dotyczy to nawet drobnych rzeczy, takich jak przebieg samochodu. Te niewielkie wydatki sumują się i można je odliczyć od rocznego podatku, który musiałbyś zapłacić.Omów wszystko z księgowym i prawnikiem, kiedy po raz pierwszy otwierasz firmę. Będą mogli powiedzieć Ci o wszystkim, co musisz zrobić, gdy musisz złożyć wniosek o podatki, i upewnić się, że Twoja firma jest legalna. Zwróć się do księgowego lub prawnika, jeśli później wpadniesz w kłopoty.Podsumowując, musisz osiągnąć taką motywację, jaką miałeś na początku. Możesz potrzebować szybkiego startu lub przypomnienia, które pomogą Ci znów się podekscytować. Zacznij od razu wprowadzać te pomysły w życie.