Na czym polega zabieg Geneo?

Geneo jest zabiegiem inspirowanym naturą. Poprzez zastosowanie jedynie biologicznych mechanizmów zachodzących w ludzkim organizmie, zabieg odmładza, rozświetla i dotlenia skórę. Zabieg Geneo to gwarancja jakości i najwyższej pielęgnacji.

Czym jest i jak przebiega Geneo?

Geneo to zabieg przeprowadzany za pomocą urządzenia Geneo by Pollogen. Geneo w swej istocie przypomina nieco masaż, którego uzupełnieniem jest złuszczenie martwego naskórka. Głęboko oczyszcza skórę, dzięki kapsułkom Capsugen i wykorzystaniu żelu zawierającego wiele substancji odżywczych. Urządzenie generuje spore ilości bąbelków, które charakteryzują się dużym stężeniem dwutlenku węgla. Bąbelki ulegają pękaniu na naskórku. Dochodzi do efektu Bohra, obszar poddany zabiegowi zaopatrywany jest w dobrze natlenioną krew. Metabolizm w komórkach skóry zostaje maksymalnie podkręcony. Jeśli interesują Cię inne innowacje z dziedziny kosmetologii, wejdź na stronę aleploteczki.pl, gdzie znajdziesz wiele ciekawych artykułów odnośnie zdrowia i urody, i nie tylko. Zabieg Geneo jest przyjemny, relaksujący, a co ważne zupełnie bezbolesny. Kuracja przebiega etapowo: od dotlenienia, poprzez złuszczenie naskórka, aż do wprowadzenia substancji odżywczych z aplikowanych preparatów. Kuracja nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania, po jej zakończeniu natomiast wystarczy stosować krem nawilżający. Efekty widoczne są już po jednorazowej kuracji, ale dla trwalszych rezultatów zalecane są 4 serie.

Zbawienne działanie Geneo

Geneo to zabieg głęboko pielęgnacyjny, gwarantujący doskonałe wchłanianie składników aktywnych. Geneo to połączenie doświadczeń medycyny estetycznej i kosmetyki. Jedna kuracja to trzy efekty: rewitalizujący, odmładzający i rozświetlający. Zależnie od stosowanych preparatów, rezultaty mogą różnić się od siebie. Co ważne, zbawienne działanie Geneo widać od razu, tuż po zakończeniu zabiegu. Zabieg ten wykonywany jest w Salonie urody Cleo (salonurody-cleo.pl), w którym świadczone są najwyższej jakości usługi kosmetyczne.

Za pomocą Geneo by Pollogen można wykonać dwa zabiegi. Geneo NeoRevive gwarantuje odmłodzenie skóry, dogłębne nawilżenie i ujednolicenie kolorytu. Skóra zyskuje zdrowy wygląd, jest mocno odżywiona. Zmarszczki ulegają widocznej redukcji. Geneo NeoBright z kolei zapewnia odżywienie i efekt rozjaśnienia. Twarz sprawia wrażenie promiennej i świeżej.

Wskazania i przeciwwskazania

Geneo jest zabiegiem dla każdego, komu zależy na natychmiastowej poprawie wyglądu twarzy. Szczególnie jest to kuracja polecana osobom z wyraźnie zarysowanymi zmarszczkami mimicznymi. Zabieg niweluje również problem worków i cieni pod oczami. Z kuracji powinni również skorzystać pacjenci, u których dochodzi do częstych przebarwień. To zabieg dla wszystkich, których skóra wymaga odnowienia i zregenerowania.

Pomimo, iż Geneo to kuracja bezinwazyjna, a w konsekwencji bezpieczna, nie powinno się jej stosować u wszystkich. Przeciwwskazaniem do zabiegu będzie chociażby okres ciąży lub karmienia piersią. Zabiegu nie powinno przeprowadzać się również u osób z nowotworami, ani u tych, cierpiących na zaburzenia krążenia. Kuracja niewskazana jest również dla osób z problemem cukrzycy czy nerwicą. Geneo nie powinno łączyć się z kuracją izotretynoiną, ani stosować u pacjentów z aktywną opryszczką.