Niektóre z najlepszych wskazówek dotyczących korzystania z iPada

Wiadomo, że iPad jest używany do wielu różnych rzeczy.

Dodaj klawiaturę i jest to proste narzędzie do przetwarzania tekstu. Przekształć go w system do gier, instalując joystick. Dzięki Skype możesz prowadzić wideokonferencje. Te wskazówki pomogą Ci wydobyć z iPada to, co najlepsze.Czy otworzyłeś zbyt wiele aplikacji? Możesz uzyskać dostęp do wszystkich otwartych aplikacji, dotykając przycisku Home na iPadzie, a pasek pojawi się u dołu ekranu. Stuknij aplikację, do której chcesz uzyskać dostęp, i powtórz ten proces później, aby uzyskać dostęp do innych uruchomionych aplikacji.Czy wiesz, że gdy ładujesz iPada na płaskiej powierzchni, może minąć trochę czasu, zanim pojawi się lampka baterii? Nie panikuj! Podłącz i poczekaj chwilę. W końcu pojawi się symbol ładowania, a Twój iPad ładuje się przez cały czas.Jeśli nie masz jeszcze iPada, rozważ zakup odnowionego iPada w sklepie internetowym Apple. Kupowanie odnowionego iPada może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Co więcej, większość odnowionych iPadów sprzedawanych przez Apple ma hojne gwarancje i może być trudno powiedzieć, że nie są fabrycznie nowe.Czy przypadkowo uruchomiłeś głośną aplikację? Możesz natychmiast wyciszyć głośność, po prostu naciskając i przytrzymując przycisk – głośności, aż dźwięk zostanie wyłączony. Jeśli często używasz wyciszenia, możesz ustawić przycisk orientacji blokady jako alternatywę wyciszenia.Czy masz Apple TV? Powinieneś być w stanie przesyłać strumieniowo niektóre treści przechowywane na iPadzie do tego telewizora. Otwórz zawartość na iPadzie, gdy jesteś obok Apple TV i poczekaj, aż pojawi się ikona Airplay. Jeśli go dotkniesz, zawartość zostanie wysłana do telewizora.Zmaksymalizuj bezpieczeństwo, ustawiając iPada tak, aby usuwał wszystkie dane po dziesięciu nieudanych próbach wprowadzenia hasła. Przejdź do Ustawienia, następnie Ogólne, a następnie Blokada kodem. Wybierz opcję Wymaż dane. Upewnij się tylko, że pamiętasz swoje hasło lub zapisz je w bezpiecznym miejscu. Niektóre z najlepszych wskazówek dotyczących korzystania z iPada

Upewnij się, że inne osoby, które mają uprawnienia do korzystania z Twojego urządzenia, robią to samo.Upewnij się, że cały czas dbasz o swojego iPada.

Na początek upewnij się, że iPad nigdy nie jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie trzymaj również wewnątrz rozgrzanego samochodu. Ciepło obniża wydajność baterii. Ponadto iPada nie należy umieszczać w pobliżu płynów, które mogą go uszkodzić. Powinieneś kupić pokrowiec, który jest wyściełany, aby zapewnić dalszą ochronę urządzenia.Fajną funkcją Safari na iPadzie jest szybkie przewijanie. Wiele osób o tym nie wie i traci czas na ręczne przewijanie strony w górę, aby wrócić do początku. Wszystko, co musisz zrobić, aby wrócić na górę dowolnej strony, to dotknąć okna tytułowego u góry.Szybszym sposobem uzyskania dostępu do stron internetowych jest użycie klucza „.com”. Podczas przeglądania w Safari możesz zaoszczędzić czas, wpisując adresy witryn internetowych, po prostu dotykając tego klawisza. Możesz także mieć inne opcje, przytrzymując ten klawisz. Po dotknięciu i przytrzymaniu pojawi się menu, które da inne opcje adresu „.com”.Bez względu na powód, dla którego kupiłeś iPada, wkrótce przekonasz się, że ma on do zaoferowania jeszcze więcej, niż się spodziewałeś. Będziesz wygodniejszy z iPadem, gdy poznasz wszystkie jego różne funkcje. Skorzystaj z tego, czego się tutaj nauczyłeś, a będziesz miał więcej zabawy ze swoim gadżetem.