Bez kategorii

Płacenie wyższego udziału własnego pozwoli Ci uzyskać niższą stawkę ubezpieczenia

Jeśli nie przeprowadzasz się często, prawdopodobnie nie myślisz zbyt często o szczegółach polisy ubezpieczeniowej właściciela domu.

Musisz znaleźć polisę, która zapewni wystarczającą ochronę za cenę, na którą Cię stać. Kiedy znajdziesz dobrego ubezpieczyciela, przekonasz się, że twoja sytuacja się ułoży, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.Ubezpieczenie domów to bardzo duża konieczność w życiu. Należy pamiętać, że niektóre firmy hipoteczne nawet nie udzielą pożyczki, chyba że dana osoba może przedstawić dowód pokrycia wartości godziwej lub pełnej wartości domu. Może to być bardzo drogie, więc sprawdź różne firmy i porównaj ich polisy, aby znaleźć najlepszą stawkę i zasięg.Aby zaoszczędzić pieniądze przy zakupie ubezpieczenia domu, rozważ instalację systemu alarmowego. Większość głównych ubezpieczycieli udziela rabatu na dom, w którym zainstalowano monitorowany alarm. Wielokrotnie otrzymana zniżka sumuje się do kwoty, którą płacisz za miesięczny koszt monitorowania.Podobnie jak większość właścicieli domów, chcesz, aby składki ubezpieczeniowe były jak najniższe. Zainstalowanie i utrzymanie wysokiej jakości systemu bezpieczeństwa w domu może obniżyć roczne składki o pięć procent lub więcej. Upewnij się, że jest centralnie monitorowany przez firmę ochroniarską lub połączony z lokalnym posterunkiem policji. Twoja firma ubezpieczeniowa będzie chciała zobaczyć dowody, że Twój system jest monitorowany, zanim udzieli Ci zniżki.Powinieneś zrobić zdjęcia swojej drogiej własności osobistej, jeśli chcesz, aby polisa ubezpieczeniowa właściciela domu obejmowała wymianę któregokolwiek z tych przedmiotów. Może to zająć dużo pracy, ale jeśli twoje rzeczy zostały uszkodzone, zniszczone, skradzione lub zgubione, może to wykazać ich wartość godziwą.Kiedy patrzysz na ubezpieczenie domów, może to być dość kosztowna rzecz. Jeśli jednak przeprowadzisz swoje badania, możesz znaleźć sposoby na obniżenie składki. Jedną z rzeczy, którą robią niektórzy, jest łączenie swoich polis ubezpieczeniowych. W większości przypadków, gdy połączysz ubezpieczenie domu z ubezpieczeniem samochodu, możesz zaoszczędzić pewien procent.Ubezpieczenie od powodzi to dodatkowy rodzaj ubezpieczenia, który może naprawdę pomóc osobom mieszkającym w obszarach wysokiego ryzyka. Płacenie wyższego udziału własnego pozwoli Ci uzyskać niższą stawkę ubezpieczenia

Może to nieco zwiększyć całkowite koszty składki, ale może uchronić Cię przed utratą wszystkiego w przypadku powodzi.

Obszary wysokiego ryzyka są obowiązkowym ubezpieczeniem od powodzi, aby pomóc Ci chronić Twoje inwestycje.Zawsze wybieraj ubezpieczenie domu z gwarantowaną wartością odtworzeniową. Ten rodzaj polisy ubezpieczeniowej gwarantuje, że Twój dom zostanie odbudowany, bez względu na koszty, w przypadku katastrofy. Jest to ważne, ponieważ koszt budowy nowego domu zwykle rośnie z roku na rok. Bez gwarantowanej polisy wartości odtworzeniowej, w przypadku katastrofy, firma ubezpieczeniowa może nie zapewnić wystarczającej ilości pieniędzy na odbudowę domu.System bezpieczeństwa może pomóc Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy związanych z kosztami ubezpieczenia. Oprócz poczucia bezpieczeństwa, zaoszczędzisz pieniądze. Pracując nad własnym zabezpieczeniem domu, stwarzasz mniejsze ryzyko dla ubezpieczycieli, co zmniejszy Twoje koszty składki. Możesz zaoszczędzić wystarczająco dużo na składkach, aby ostatecznie zrównoważyć cenę swojego systemu bezpieczeństwa.Zachowaj czujność nad kosztami składek na ubezpieczenie domu, przeprowadzając coroczną kontrolę swoich wyciągów z polisy i szukaj ofert od innych firm, aby upewnić się, że płacisz najniższe stawki. Twoje ubezpieczenie nie zawsze automatycznie odzwierciedla zmiany, które mogą obniżyć Twoje stawki, więc chcesz mieć pewność, że zastosowano wszelkie zniżki na dodanie alarmów, systemów zraszaczy lub usunięcie basenu. Zachowanie czujności to najlepszy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy!Decydując się na skorzystanie z dobrych rad zawartych w tym artykule, możesz znacznie ułatwić kupowanie dobrej polisy ubezpieczeniowej właściciela domu. Upewnij się, że masz odpowiednie ubezpieczenie, aby nie być niedoubezpieczonym, jeśli nadejdzie czas na złożenie wniosku.