Użyj swojego iPhone’a, aby ułatwić Ci życie

W dzisiejszych czasach iphones pomogły wielu ludziom wykorzystać technologię na swoją korzyść.

Od korzystania z oprogramowania do mapowania, przez śledzenie wyciągów bankowych, a nawet pracę z telefonu, iPhone daje klientom nieograniczone możliwości w dzisiejszych czasach. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, w jaki sposób iPhone’y pomogły rozwinąć ten świat w niewyobrażalne miejsce zaawansowane technologicznie.Nigdy nie pobieraj aplikacji, które nie są przeznaczone specjalnie dla iPhone’a. Jeśli to zrobisz, ryzykujesz stabilność i użyteczność telefonu. Inne aplikacje mogą przenosić wirusy. Używaj tylko aplikacji, które zostały specjalnie zatwierdzone dla iPhone’a, aby zapewnić, że Twój telefon będzie mógł działać z maksymalną wydajnością.To świat aplikacji na telefon, a już niedługo telefony zastąpią laptopy. Jeśli jeszcze nie poznałeś iPhone’ów i korzystania z aplikacji, musisz zacząć już teraz. Istnieje świat różnych aplikacji, które mogą obsłużyć większość Twojej codziennej działalności.Aby Twoja ulubiona witryna była trochę szybsza i dużo łatwiejsza, ustaw ją jako stronę główną. Chociaż nie możesz tego zrobić tak płynnie, jak w Safari na Macu, możesz łatwo uzyskać dostęp do preferowanej strony za pomocą jednego dodatkowego dotknięcia. Dodaj stronę do listy zakładek, a następnie upewnij się, że znajduje się na górze listy. W ten sposób jesteś tylko kilka kliknięć od swojej ulubionej strony.Jeśli przypadkowo upuścisz iPhone’a do wody, nie włączaj go! Może to spowodować trwałe uszkodzenie telefonu, ponieważ nastąpi zwarcie. Zamiast tego powinieneś użyć ręcznika, aby go lekko wysuszyć. Nigdy nie używaj suszarki do włosów, ponieważ może to doprowadzić wilgoć do suchych obszarów. Trzymaj telefon w torbie lub misce niegotowanego białego ryżu na noc. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Jeśli to zrobisz, masz większą szansę na ożywienie telefonu.Aby odrzucić słowo sugerowane przez Autokorektę, nie musisz stukać „X” następującego po słowie.

Wystarczy dotknąć ekranu, aby wyeliminować tę zmianę. To najszybszy sposób na zamknięcie okienka sugestii.Czy Twoja bateria zaczyna się wyczerpywać i nie masz w pobliżu ładowarki? Możesz przedłużyć baterię telefonu, przyciemniając ekran i wyłączając wszelkie sygnały bezprzewodowe. Obejmuje to Wi-Fi, GPS lub Bluetooth. To wszystko może wyczerpać dużo baterii, a wyłączenie ich w mgnieniu oka może zaoszczędzić trochę czasu na baterii.Czy masz dość irytujących „sugerowanych słów” podczas próby wpisania tekstu lub e-maila na iPhonie? Ten problem można łatwo rozwiązać. Jeśli istnieje sugestia słów, których nie chcesz zaakceptować, po prostu dotknij małego „X” znajdującego się na końcu słowa.Wybierz operatora przed wyborem iPhone’a. Możesz mieć oko na konkretny iPhone. Zanim się spieszysz i ją odbierzesz, upewnij się, że jest ona kompatybilna z wybranym przez Ciebie przewoźnikiem. Rozejrzyj się za planem telefonu komórkowego, z którym możesz żyć, zamiast podejmować decyzję o tym, który iPhone najbardziej Ci się podoba.Jeśli Twój iPhone zawiesił się, a naciśnięcie przycisku Uśpij / Obudź nie działa, istnieje inna opcja. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać jednocześnie przycisk Początek i przycisk Uśpij/Obudź. Następnie zobaczysz komunikat z poleceniem „Przesuń, aby wyłączyć”. Śmiało i zrób to. Po ponownym uruchomieniu telefonu powinno działać dobrze!Możliwości są w rzeczywistości nieograniczone w przypadku iPhone’ów. Każdego roku pojawia się nowe oprogramowanie, które pozwala ludziom korzystać z technologii w sposób, o jakim nigdy nie marzyli. Dołącz do doświadczenia posiadania iPhone’a i zobacz, jak na zawsze zmieni Twój sposób życia na lepsze.